TANULMÁNYOK ÉS GYAKORLAT

 

Minden elváltozásunk egy konkrét, 

jól behatárolható érzelmi megrázkódtatással indul be!

A biológiai természettörvények ismeretével feltárható a betegség háttere. Minden olyan elváltozás, amely nem baleset, mérgezés, vagy sugárzás következtében alakul ki, azt minden esetben egy érzelmi konfliktus indít el. A lélek elszenvedi a konfliktust, és ha a drámai, váratlan, elszigetelten megélt, elfogadhatatlan, feltételei teljesültek, akkor útnak indul az a bizonyos betegség. Túlélésünk érdekében csak akkor érezzük magunkat betegnek, amikor megnyugodtunk. A szervezet ilyenkor a mikroorganizmusok segítségével helyreállítja a stresszünkkel okozott károsodást, ami tünetekkel jár.

Az állatvilág megfigyelésével érthetővé válik, hogy miért a nyugalmi állapotban érezzük rosszul magunkat. A zsákmány állat menekülés közben (stressz helyzetben) nem lehet rosszul, nem gyengülhet, mert a túlélési esélye nagymértékben csökkenne. Minden "betegségnek" túlélést segítő célja van.

A betegségnek nevezett elváltozások értelmes biológiai válaszreakciók a konfliktusokra! Életünk természetes velejárója.

Ahány ember annyi féle megélések léteznek, ki hova asszociálja a konfliktusát ott jelenik meg az elváltozás. Megélésünk milyen testi szervet érint, melyik lesz "beteg"? A testi elváltozás, hogy melyik szerven jelentkezik, az egyén megélésétől függ.   

Szabó Andrea


Vagyok aki vagyok, "Isteni entitás", szemlÉletváltás konzulens. 2014-ben ismerkedtem meg a Dr Ryke Geerd Hamer biologikus gondolkodásával. Biologika tanfolyamokon vettem részt. Az 5 természeti törvény megismerésével kitágult számomra a világ. Mindig is tudtam, hogy az orvosok valamit nagyon rosszul kezelnek, külön szedik az emberi testrészeket. Figyelmen kívül hagyják a Test - Lélek - Szellem hármasát, ami maga az ember. Az értelmes biológiai különprogramok értünk vannak és nem ellenünk. A konfliktus forrás feltárásával beindul a (gyógyulás) helyreállítás. Recall Healing összes modulján részt vettem, amit Gilbert Renaud tartott. A RH-val feltárjuk az indítóprogramot, életciklusokat, ősök által hozott programokat, hitrendszereket, szimbólumokat. Sok önismereti könyvet olvastam, olvasok, a tudatosságom 95%-ra fejlesztettem. Megtanultam az Inga használatát, ami a mindennapi munkámban segít. Az Ingával a tudatalatti programokat vizsgálva keresi meg és távolítja el azokat a kihívást jelentő elemeket, melyek a felszabadult, egészséges, boldog életben gátolnak bennünket. A módszer biztonságos, a Felső Énünk pontosan tudja mi a jó nekünk, ártani nem lehet vele. Az Inga segítségével feltárjuk a tudattalanban futó korlátozó hitrendszereket, félelmeket, tisztítunk. Meg tudom nézni a különböző tudatszinteket, ami azért fontos, mert ha valaki pl.: félelemben él, alacsony rezgésen működik és befolyásolja a mindennapjait. Végeztem EFT tanfolyamot, részt vettem Nicolas Barró előadásain. A mai napig is képzem magam, ami számomra hasznos és más számára is hasznosítani tudom, azon részt veszek. Ezeket összegyúrva, egymást kiegészítve tudok neked segíteni, amennyiben elakadásod van az élet valamelyik területén, legyen az fizikai, mentális vagy érzelmi.

Mi értelme van egy konzultációnak?

Sok esetben nem kérdés, hogy mi az oka egy-egy elváltozásnak vagy viselkedésünknek, - hiszen akár a Szerv atlaszban is könnyedén megtalálhatjuk a különböző diagnózisok, tünetek érzelmi hátterét, - az sokkal inkább, hogy miért reagálunk egyáltalán, vagy miért reagálunk olyan erőteljesen abban a bizonyos környezetben, bizonyos helyzetben? 

Érintettként a reakció és a megjelenő érzelmek teljesen nyilvánvalóak lehetnek, hiszen hozzá vagyunk szokva, hogy bizonyos helyzetekben bizonyos módon reagálunk, de ha objektív szemlélőként nézzük az esetet, ez nem feltétlenül egyértelmű. Hiszen minden ember aszerint reagál, hogy milyen értékrend alakult ki benne az adott témában a neveltetése, és az életében szerzett tapasztalatai során.

Miért fontos ez?

Azért fontos megismernünk, hogy mi rejlik reakcióink hátterében, mert a különböző divatos elképzelésekkel ellentétben, egy számunkra hangsúlyos probléma nem fog megoldódni azzal, hogy igyekszünk "nem figyelni rá", vagy ha "úgy teszünk, mintha nem lenne", és ezzel a hozzá tartozó elváltozások, változások sem tudnak teljesen regenerálódni. A programok egyetlen célja az egyén túlélése, és a hozzájuk kapcsolódó érzelmek pedig pont arra valók, hogy elérjék, hogy figyelünk rájuk, hogy megfelelően reagáljunk az adott élethelyzetben - miközben a fizikai válaszreakciók is elindulnak a helyzet megoldása érdekében. Tehát ahhoz, hogy ne reagáljunk egy adott kiváltó környezetre, ahhoz vagy teljes mértékben meg kellene szüntetni a kiváltó környezeti tényezőket, - ami a sok esetben nem lehetséges, - vagy a hozzá kapcsolódó programot kell deaktiválni.

Ehhez viszont meg kell találnunk a gyökerét, hogy mi az, ami miatt rögzült és gyakorlattá vált, hogy felülvizsgáljuk, hogy a jelen élethelyzetben van-e még rá szükségünk? Amiért érdemes egy konzulenst segítségül hívni ehhez az az, hogy amikor érzelmeink kapcsolódnak egy témához, az egonk olyan mértékben azzal van elfoglalva, hogy a saját álláspontját védje, és a saját igazát hangoztassa, hogy a programszemlélet kellő gyakorlatának hiányában, egyszerűen képtelenek vagyunk külső szemlélőként tekinteni, rálátni a problémára.

Amiben én tudok segíteni. 

Mint korábban említettem, a legtöbb esetben nem kérdés, hogy mi az oka egy-egy elváltozásnak vagy valamely viselkedésünknek. Ha mégis kérdés, és megfelelő mennyiségű információt kapok az érintettől, arra többnyire már nagyon hamar fény derül. Egy konzultáción számomra az a cél, hogy a résztvevő ne csak azt lássa, hogy milyen érzelmek rejlenek az elváltozás hátterében, illetve, hogy mi az a konkrét eset, ami aktuálisan kiváltotta azt, hanem, hogy mi az, vagy mik azok az események, amik korábban rögzítették a programot, hogy felismerje a körülmények és reakciók programszerűségét, és ezzel saját maga is rálásson a problémára. Ugyanis, ha ezt el tudjuk érni, akkor képes az érintett arra, hogy felmentse magát a konfliktushoz kapcsolódó felelősség alól, és felülvizsgálja a programok létjogosultságát, hogy elengedje a hozzá kapcsolódó érzelmeket. 

Minél inkább felismeri az ember, hogy az érzelmek/programok/reakciók nem szükségszerűen a részei, annál könnyebb azokat elengedni, annál könnyebb azokat kezelni. És tulajdonképpen az határozza meg, hogy milyen sikeres egy konzultáció, és hogy hány alkalmat érdemes igénybe venni, hogy ennek a résztvevő mennyire van tudatában, és milyen gyorsan szeretne eredményt/változást?

Többnyire azok szoktak hozzám fordulni, akik már számos módszert és technikát kipróbáltak, de azok nem hozták az elvárásoknak megfelelő eredményt, akiknek elég tapasztalatuk és elszántságuk van ahhoz, hogy saját kezükbe vegyék az életüket, hogy felelősséget vállaljanak érte, (ami egyébként a Biologika alapja). Ilyen esetekben a feltáráshoz 90%-ban elegendő egyetlen alkalom is, aminek következményeképpen a konfliktushoz tartozó érzelmek "megemésztését", feldolgozását az érintett már önállóan képes kezelni.

Persze, ha sok feldolgozatlan, lezáratlan, magyarázat nélküli, folyamatosan fennálló konfliktusunk, élethelyzetünk van, érdemes lehet több konzultációs alkalmat igénybe venni, mert viszonylag rövid idő alatt jelentős változást tud előidézni azzal, hogy a gyakorlati rálátásunkat, következetes gondolkodásunkat működésbe hozza. És ha az első lépéseket bizonytalannak érezzük, sokat tud segíteni. 

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el